Kuala Lumpur

Cesta letadlem nám utekla neskutečně rychle a odpoledne jsme se ocitli v Kuala Lumpur. Bydlíme v čínské čtvrti a kousek od nás je veliký Central market, kam se moje peněženka ještě určitě podívá 😀

Shodou náhod jsme ubytovaní na stejném místě jako Marův kamarád Tonda se svojí přítelkyní, tak jsme dnes spolu vyrazili do města a podívali se na noční Petronas Towers. Pohled je to opravdu impozantní. Po cestě k věžím jsme potkali několik švábů, krysí rodinku a dvě she-male buchty, které teda měly ke kráse na míle daleko. I přesto na mě Kuala Lumpur působí vyspělejším, modernějším a trochu kultivovanějším dojmem než Hanoj. Možná je to těmi majestátními mrakodrapy nebo systematičtější dopravou. Na druhou stranu, v Hanoji určitě nepotkáte žádné bezdomovce spící na ulicích, kterých je tu nespočet. V tomhle měl asi komunismus na Vietnam trochu pozitivní vliv.

Na večeři jsme si dali jídlo v místní indické vývařovně a byla to velmi příjemná změna. Přece jen si myslím, že už těch Bun Cha bylo dost. (Mara můj názor nesdílí 😀 )

něco pro Kačís :D
něco pro Kačís 😀

Petronas Towers
Petronas Towers

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *