Bac Ha

Opět se vyjádřím k Marovému předešlému příspěvku, a to konkrétně k utužování našeho vztahu. Myslím, že tím myslel tu hodinu a půl, co jsem seděla nahatá v koupelně na zemi a prala nám pod tekoucí sprchou naše zatuchlé a smradlavoučké oblečení. Otáčet deset párů Marových špinavých a k tomu ještě naruby obrácených ponožek v průběhu praní, jelikož si je ten kluk neumí normálně sundat, to náš vztah opravdu utužilo 😀 Zželelo se mu mně natolik, že mi šel vedle do krámku koupit tiramisu 😀

Dnes jsme se přemístili ze Sapy do města Bac Ha. Zvládli jsme tu akorát objevit místní market, ochutnat pár zajímavých jídel a posedět se zdejším učitelem biologie, který chtěl zlepšit svoji angličtinu. Bohužel poté, co nám oznámil, že je učitel biologie a chce zlepšit svoji angličtinu již mluvil jen vietnamsky, takže jsme moc nepokecali.

Taky jsme si koupili krém Nivea Instant White. U nás si holky kupují samoopalováky a chodí do solárka, tady se prodávají tělové krémy, které vás při pravidelném používání vybělí 😀 Byl to jediný krém v obchodě s ochranným faktorem, takže se teď trochu bělíme.

a jedeme
a jedemeNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *